Cart 0

ikoonfbikooninstaikoonpinterestYoutube

If you are already registered, please login here

Shipping details

Same as Billing
Add/Edit Shipping details
Image Name SKU Price Quantity / Update Tax Discount Total
Product prices result
 
No shipment selected

You must enter your your Billing/Shipping details first in order to be presented available shipping options for your country

 


Total:
0,00 €
0,00 €
Notes and special requests
Terms of Service

Terms of service

Ostu- ja privaatsustingimused

Veebipoe mariavalja.com (edaspidi Maria Välja ART) omanik on OÜ Valgusrada (registrikood 12479545), asukohaga Lubja talu, Paali küla, Kambja vald, 62015.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Maria Välja ART veebipoest kaupade ostmisel ja eritellimustööde tellimisel.

Maria Välja ART müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Eritellimusel valmivate toodete (maalid, joonistused, illustratsioonid) hinnad lepitakse kokku enne töö alustamist.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Eesti piires on pakiautomaadiga saatmine ja pakirobotist kättesaamine tasuta alates tellimusest summas 40€. Eesti piires on tavapostiga ümbrikusse mahtuvate toodete saatmine (näiteks postkaardid) tasuta alates tellimusest summas 20€.

Teave kauba kohta on esitatud Maria Välja ART veebipoes vahetult kauba juures. 

Eritellimusel valmivate toodete teave antakse edasi meili teel või sõnaliste kokkulepetena.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda arve kaudu või PayPal'i kaudu.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Maria Välja ART arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Eritellimusena maali, joonistuse või illustratsiooni tellimiseks tuleb kirjutada This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. või helistada +37255542060 ning leppida kunstnikuga kokku üksikasjad. Eritellimuse leping jõustub alates tagastamatu ettemaksu (25% tellimuse summast) laekumisest Maria Välja ART arveldusarvele.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti. Muudesse riikidesse kauba saatmiseks on vajalik ostjal kohaletoimetamine Maria Välja ART veebipoega eraldi kokku leppida.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine 14-30 kalendripäeva jooksul.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Eritellimusel valmivate toodete valmimisaeg lepitakse kokku vastavalt konkreetsele tootele. Keskmiselt on eritellimusel valmiva maali, joonistuse või illustratsiooni ootejärjekord 2 kuud.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus Maria Välja ART veebipoes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Maria Välja ART veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Maria Välja ART tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Eritellimusel valmivate maalide, joonistuste ja illustratsioonide töösse võtmise aluseks on tagastamatu ettemaks 25%.

Maria Välja ART võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Maria Välja ART veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Maria Välja ART tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Maria Välja ART veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Maria Välja ART vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale, sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Maria Välja ART veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Maria Välja ART veebipoe poole, saates e-kirja aadressile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. või helistada telefonil: +37255542060.

Maria Välja ART ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Maria Välja ART veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Maria Välja ART vastutab, parandab või asendab Maria Välja ART puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Maria Välja ART ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Maria Välja ART vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Privaatsuspoliitika

Maria Välja ART kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Maria Välja ART edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Soovi korral on ostjal õigus nõuda oma andmete kustutamist meie e-poe andmebaasist.

Maria Välja ART saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel kirjutades This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Autoriõigus

Kui ei ole kokku lepitud teisiti, siis veebipoes müüdavate ja eritellimusel loodavate füüsilisel kujul originaalteoste (maalide, joonistuste ja illustratsioonide) digitaliseeringute varalised õigused jäävad autorile. See tähendab, et Maria Välja ART'ile jääb õigus neid reprodutseerida, levitada, kohandada ja esitada.

Kui ei ole kokku lepitud teisiti, siis eritellimusel loodavate digitaliseeritud originaalteoste (digimaalide, -joonistuste, -illustratsioonide) füüsilisel kujul väljenduste (paberil või muul materjalil maalide, joonistuste, illustratsioonide) varalised õigused jäävad autorile. See tähendab, et Maria Välja ART'ile jääb õigus neid reprodutseerida, levitada, kohandada ja esitada.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Maria Välja ART osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. või helistada telefonil: +37255542060.

Kui ostja ja Maria Välja ART ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Maria Välja ART vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Contact me

Maria Välja
info@mariavalja.com
+37255542060


Valgusrada OÜ

Registry code: 12479545
Bank account: EE077700771001131252

Let's be art friends!

Be part of my creative journey! I share my new art, thoughts, exhibitions and events with my list of art friends.
After joining you will receive a welcome letter soon and some illustrated colouring pages as a gift.