Loon eritellimusena valmivaid akvarellmaale ja illustratsioone

 

Tõeliselt eriline ja isiklik kunstiteos sünnib kunstniku ja kliendi koostöös.

Kui Sul on idee, mis vajab personaalset lähenemist või otsid midagi väga erilist kingituseks, siis on suurepärane valik eritellimusena valminud kunstiteos.

 

 

Akvarellmaal

 

Minu loodusest inspireeritud akvarellmaalid toovad ruumi värvide sära ja looduslähedust. Ma kombineerin enda maalides erinevaid akvarellitehnikaid ning lisan detaile ka tindijoonistusega.

Raamitud akvarell tantsiva naisega interjöörishuntidega raamitud akvarell tindijoonistusegaraamitud akvarell tindijoonistusega pojengidestRaamitud akvarell mägedega interjööris

 

 

Illustratsioon

 

Teen illustratsioone tindipliiatsi joonistuse ja akvarellmaali segatehnikas. Võid minu poole pöörduda nii illustreerimist vajava raamatu või õpikuga kui ka mahult väiksemate projektidega nagu õnnitluskaardid, kohvikumenüü või pulmakutsed.

rebasega illustratsioon puuvillasel kandekotileesti metsloomade illustratsioonidega helkuridpostkaardid illustratsioonidega, eesti loodus ja metsloomadillustratsioonidega beebiraamat - minu esimene raamat

 

 

 

tutvu hinnakirjaga siin

 

 

KUNSTI TELLIMINE

 

1. Kirjuta või helista mulle ja räägime Sinu ideest, maali/illustratsiooni/projekti suurusest ning valmimise ajast.

2. Saadan Sulle vastavalt kokkulepitule hinnapakkumise. 

3. Alustan tööd kui ettemaks on tasutud (enamasti 50-100% lõpphinnast, kuid vajadusel rohkemate osadena).

4. Suhtleme tööprotsessi jooksul, annan märku maali/illustratsiooni/projekti arenemisest.

5. Saadan Sulle valmis teosest fotojäädvustuse/digifaili ning ootan sobivuse kinnitust. Vajadusel lisan muudatusi või korrigeerin soovitut.

6. Tasud ülejäänud summa kui oleme kokku leppinud maali/illustratsiooni/projekti üleandmise detailid.

7. Kui soovid, lasen maali/joonistuse Raamikojas raamida. Selleks kulub tavaliselt 1-2 nädalat, vajadusel on võimalik lisatasu eest tellida kiirtööd.

8. Annan Sulle kunstiteose (Tartu piirkonnas) isiklikult üle või saadan hoolikalt pakitud pildi Sulle sobivasse kohta Cargobus'i või DPD-kulleriga (väiksemate pakkide puhul Itella DPD või Omniva pakiautomaadiga).

 

 

 

kirjuta mulle oma ideest

 

 

 

AJAKULU

 

Eritellimuste puhul sõltub ajakulu loodavast pildist või projektist, selle suurusest ja keerukusest. 

Keskmiselt on eritellimustööde järjekord 2 kuud. Kui vajad maali kiiremini, anna sellest mulle teada ja püüame leida lahenduse. 

Kui soovid, et laseksin pildi raamida, siis lisandub 7-14 päeva raamitöökoja tööks.

väepildi maalimise protsess - akvarell tindijoonistusegaPojengidega maali maalimise protsess akvarellmaal tindijoonistusega maalimise protsess

 

 

PILDI RAAMIMINE

 

Selleks, et akvarellmaal kaua kauni ja erksana säiliks, vajab ta klaasiga raami, mis kaitseb akvarelli UV-kiirguse, tolmu ja tuhmumise eest. Kui tellid minult akvarellmaali, võid lasta selle ise raamida, aga kui soovid juba seinale riputamiseks valmis maali, lasen selle Sinu jaoks ise raami panna.

Kasutan juba aastaid Tartus Raamikoja  teenust ning olen sellega väga rahul. Viimastel aastatel olen valinud raami sisse 70 % UV kindlusega "nähtamatu" klaasi Artglass , mis on peegeldusvaba, kauakestev ja toob minu piltide peened detailid hästi esile ning teeb värvid imeliselt kirkaks. See on klaas, mida kasutatakse kunsti eksponeerimiseks galeriides üle maailma.

lilledega akvarellmaali raami valimineakvarellmaali raamimine paspartuugakullerkuppudega akvarellmaali raamimine

 

 

MATERJALID

 

Olen valinud akvarellid enda maalimeediumiks lisaks tehnilistele põhjustele ka nende inim- ja loodussõbralikkuse tõttu. Akvarellvärvid on vees lahustuvad ja ilma igasuguse lõhnata. Kasutan peamiselt Sennelier professionaalse sarja akvarelle ning maalin kõrgeima kvaliteediga paksule akvarellpaberile - minu lemmikuteks on Arches ja Canson paberid. 

Tindijoonistused joonistan peenikeste vee- ja tuhmumiskindlate arhiveerimiskindlate fine line Pigma Micron tindipliiatsitega firmalt Sakura.